Hakkımızda

TAYFUR SU SİSTEMLERİ 2004 yılında İzmir’de Tayfun YAZAROĞLU tarafından Hidrolik Kontrol Vanaları üreticisi olarak kurulmuş ve sulama sektöründeki faaliyetine başlamıştır. Firmamız sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla ÜRETİM, PROJE, KURULUM, İŞLETME ve BAKIM aşamalarında gerekli olan tüm teknolojik alt yapıya sahiptir.

Sistemlerin projelendirilmesi ve uygulanması, teknik destek, satış, danışmanlık hizmetleri konularındaki deneyimlerimiz ve kalitemiz, güvenirliğimizin en büyük kanıtıdır.

Dünyaca ünlü markaların ithalatını yapan ve projelerinde özenle kullanan firmamız aynı zamanda kendii üretimi olan TYPHOON marka ürünleri ile sektöründe, hem yurtiçi hem de yurtdışı piyasasında ürün kalitesi, teknolojisi, bilgi ve tecrübesi ile güçlü bir marka olma yolunda ilerlemekte ve aranılır bir marka olmayı hedeflemektedir.

TAYFUR SU SİSTEMLERİ Üretim, satış ve proje uygulamalarında özellikle müşteri memnuniyeti, kalite ve ekonomiyi esas tutarak kendini sürekli geliştirmekte, kısa zamanda uygulanabilir ve kullanılabilir hale getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Her zaman aldığımız sorumluluklar, müşterilerimizin istek ve beklentilerinin doğru, güvenilir ve zamanında olması; Verimliliği ve rekabet gücünü dönüştüren ulusal ve uluslararası pazarlarda sinerji sunmayı amaçlayan bir şirket olmak …

Vizyonumuz

Sektörde lider, yenilikçi, güçlü ve saygın bir kuruluş olmak.